Pousada Bem Estar Offshore
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Privat strand Strand |
| Mat/Dryck Restaurang | Rökning förbjuden Rökfria rum | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Hotellet Pousada Bem Estar Offshore Farol de Sao Tome har utsikt över havet och ligger cirka 20 minuter till fots från Farol de São Tomé strand i Farol de Sao Tome. Detta bekväma hotell erbjuder 26 rum och bekvämligheter som restaurang.
Hotellet ligger ca 10 minuters gångavstånd bort från centrum. Praia do Farol kan hittas inte långt från boendet.
Rummen har bekvämligheter som minibar, samt plattskärms-TV med satellitkanaler för gästernas underhållning. Rummen erbjuder separat toalett och dusch i badrummen. För gästernas komfort erbjuds badlakan och handdukar i de privata badrummen, som är utrustade med en separat toalett och en dusch.
Pousada Bem Estar Offshore erbjuder en frukostbuffé. Gästerna kan testa olika maträtter på den à la carte restaurangen som finns på stället.
- Lokala sevärdheter
- Farol de São Tomé strand1195 km
- Flygplatser
- Bartolomeu Lisandro flygplats56 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- Inga husdjur
- 24-timmars säkerhet
Mat och drycker
- Restaurang
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
Service
- Gratis flygplatstransfer
- Rumsservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Minibar
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🌇
Hur långt är centrum från hotellet Pousada Bem Estar Offshore?
Det tar 10 minuter till fots att komma från hotellet Pousada Bem Estar Offshore till centrum. - ❓
Erbjuds flygplatstransfer på det bekväma hotellet Pousada Bem Estar Offshore?
Gäster på det bekväma hotellet Pousada Bem Estar Offshore kan begära flygtransfer. Vi rekommenderar att du ringer i förväg för att bekräfta uppgifterna. - 🚗
Var kan vi parkera vår bil vid hotellet Pousada Bem Estar Offshore?
Gäster på hotellet Pousada Bem Estar Offshore kan parkera sina fordon på privat parkering. - ❓
Ingår frukost i priset på det bekväma hotellet Pousada Bem Estar Offshore?
Ja, frukostbuffé ingår i vissa av erbjudandena på det bekväma hotellet Pousada Bem Estar Offshore. Se till att bekräfta denna information med detta boende. - 💵
Vad är priset för ett rum på detta hotell?
Det genomsnittliga rumspriset på detta hotell är 66$. För mer information, kontakta hotellpersonalen. - ❓
Vilken betalningsmetod erbjuds på det bekväma hotellet?
Betalningsmetoder som är tillgängliga i det bekväma hotellet:- Visa
- Mastercard
- American Express
- 🚪
Vilka rumstyper finns tillgängliga på hotellet Pousada Bem Estar Offshore?
På hotellet Pousada Bem Estar Offshore kan gästerna välja mellan Standardrum, Deluxe Trebäddsrum och Standard Trebäddsrum.